Saturday, February 13, 2010

Hoşçakalın

Hitlerimizde patlama yaratan Adriana Lima ve Sarı. Son fotoğrafa da bu yakışırdı.

The Diagonal noktayı koyuyor. Blog'u ilk açtığımızda, açmaya karar verdiğimizde duyduğumuz heyecan aradan geçen zamanda ufalandı ve "ha bugün ha yarın yazarım elbet birşey"lere ve nihayetinde hiçbir şey yazmamaya kadar uzandı. Zamanında az ama nitelikli olan futbol blogları bit pazarına dönüşmeye ve bize dijital istatistik kağıdından fazlasını sunmadığını hissettirmeye başladığından beri böyle aslında. Tüm bunlara iş yoğunluğu, Harry Kewell'ın sözleşmesinin belirsizliği, B12 vitamini eksikliği, İstanbul, Dublin, Portland üçgeninin sert geçen kışı /kadınları ve saymaya-bitmeyeceğinden-üşendiğimiz başka faktörler de eklenince bu kararı almak kaçınılmaz, belki biraz da rahatlatıcı oldu. Eski kayıtlar tekrar göz atmak isteyenler için aşağı yan tarafta yer almaya devam edecek, belki ileride onları da kaldırır, tamamen kepenk kapatırız kimbilir.

Gitmeden önce sadık destekçilerimiz olan resmi yorumcumuz Torezege ve Yunanistan muhabirimiz Kargin'a, VIP geceler temsilcimiz Sarı'ya ve gerçekten iyi bir iş çıkarttıklarını düşündüğümüz Blog İdman Yurdu Ekibi'ne de teşekkür etmek boynumuzun borcu. Herşeyin mikrosunun makbul olduğu bir dönemde, blog yazmak gibi artık daha büyük ölçekli sayılmaya başlanan bir meşgaleye aynı şevk ile devam eden birkaç futbol bloguna ise bol şans diliyoruz.

Son olarak 22 Şubat gecesi ekip halinde Kadıköy, 6.45 gram'da olacağız, Tomwood kabinin arkasında olacak, Diagonal'e veda gecesi düzenleyeceğiz. Kaldıracağımız kadehe eşlik etmek isteyen herkesi bekleriz.

Bol şans. Hoşçakalın.

1 comment:

Ortega said...

Yorumlarda el sallamasak da okuyorduk buraları. Saygı duymak lazım tabii alınan karara. Ne denebilir ki başka?

Her şey için eyvallah...